Верифікований профіль
4
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
15
Ексклюзивних об'єктів
12
Рекламна активність
28201
Останній візит на сайт
вчора
Фахівець з продажу нерухомості Києва. Найважливіше в нашій роботі - задоволені замовники. Професійно співпрацюю з Агенством нерухомості VALION.
Щирі відгуки клієнтів та рекомендації друзям. Запрошую Вас до співпраці - Ви відчуєте впевненість та комфорт в операціях з нерухомістю. Маю великий досвід з продажу нерухомості власників, які закордоном.

Продаж будинків (2)

  • VALION
    142 000 $
    345 $/м²

    Київська, 1-Д

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя
    411 / 196 / 28 м²
    3 поверхи
    9 сот
    6 кімнат і більше
    сьогодні
    Продаж будинку під ремонт в селі Великі Дмитровичі Обухівського району. Розглянемо всі форми розрахунків, включаючи обмін на квартири, автомобілі, товари та інші ліквідні активи. Мальовнича тиха місцевість на відстані 23 км від Києва по Новообухівській трасі, поряд листяні та хвойні ліси, зариблені озера до 1 км. Монолітний 2-поверховий будинок з високим цоколем (можливо використовувати як укриття), нестандартне планування, під ремонт. Житлова площа 170 кв. м, кухня-вітальня 28 кв. м, загальна площа 411 кв. м, 7 кімнат, 4 санвузли, гардеробні, гараж на 2 автомобіля, приміщення для домашнього кінотеатру, технічні приміщення. Будинок розташований на пагорбі, на земельній...
    Рієлтор
  • VALION
    128 000 $
    1 360 $/м²

    Дружби, 19

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
    94.1 / 50.5 / 13 м²
    1 поверх
    12 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продаж 1-поверхового будинку в Брусилові Житомирської області. Без комісії для покупця. Сучасний будинок з ремонтом та меблями, 3 кімнати, готовий до проживання. Площа земельної ділянки 0,12 га, загальна площа будинку 94 кв.м, житлова - 50,5 кв.м, кухня - 13 кв.м, великий санвузол 8,6 кв.м з вікном, поверх 1/1. Охайний газифікований цегляний будинок, облаштований необхідною побутовою технікою (холодильник, газова плита, духова шафа, посудомийна машинка, пральна машинка, бойлер, котел). На доглянутій земельній ділянці молодий сад, лелече гніздо, газон, стоянка на 2-3 автомобілі, фінська сауна з кімнатою відпочинку - 24 кв.м, побутове приміщення - 28 кв.м., погріб - 20 кв.м, вимо...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.